משכנתא חדשה 

משכנתא חדשה

אחת ההחלטות הגדולות והחשובות שנעשה אי פעם בחיים זה לקחת משכנתא, המשכנתא הנה התחייבות יקרה, ארוכת טווח ובעלת השלכות משמעותיות על מהלך חיינו בהווה ובעתיד. משכנתא הינה הלוואה לרכישת נכס לדיור,בניה עצמית,הרחבה/שיפוצים וניתנת לפירעון בתקופה שלא תעלה על 35 שנה.הלוואת המשכנתא ניתנת כנגד שעבוד הנכס,שעבוד שמסתיים עם סיום תשלום ההלוואה. נכון ! זה קצת מבלבל...קצת מלחיץ...בשביל זה אנו כאן !!! לעזור לך להפוך את החוויה הזו של רכישת הבית ולקיחת המשכנתא למהנה,מחושבת וחסרת דאגות!!! קבלת שירותי החברה כוללים את השלבים הבאים:

ייעוץ

בשלב הראשון תערוך פגישת ייעוץ פיננסית עם יועץ כלכלי המתמחה במשכנתאות , בפגישה יבחנו הפרופיל הפיננסי,בדיקת הצרכים האישיים ויכולת העמידה בתשלומי המשכנתא העתידיים.

מכרז בנקאי
לאחר קבלת החלטה משותפת בנוגע לתמהיל ההלוואה האופטימאלי יבוצע מכרז בנקאי מקיף מול הבנקים לקבלת הריביות והתנאים הטובים ביותר . לאחר קבלת תוצאות המכרז ,פרימיום תמציא עבורך אישור עקרוני (במייל/פקס) מהבנק הזוכה במכרז ותתאם עבורך פגישה אישית עם נציג הבנק לפתיחת תיק.

ליווי ושירות
במעמד פתיחת תיק המשכנתא בבנק יתלווה אליך נציג החברה על מנת לוודא שהנך חותם על מסמכי ההלוואה התואמים לתנאים והריביות שהתקבלו ע"י החברה.(עד כאן מסלול סטנדרטי)

בשלב הביניים (לקוחות שירות פרימיום) - החברה תבצע עבורך את הרישומים הנדרשים במנהל / טאבו / חברה משכנת/ רשם משכונות. תאסוף ותפזר עבורך את החומר לבנק ומהבנק.תתאם עבורך שמאי ותדאג שתקבל הצעות לביטוח חיים וביטוח נכס. .
(שלב קבלת הכסף) תוך מספר ימים לאחר פתיחת התיק ולאחר שנסיים לערוך עבורך את כל הרישומים הנדרשים נדאג כי כספי ההלוואה יועברו לצורך רכישת הדירה. זמן התהליך הממוצע לקבלת הכסף מתחילת לקיחת השירות בפרימיום יעוץ משכנתאות עומד על תקופה של 3 שבועות.(במידה ומדובר בתיק סטנדרטי ללא חריגות) החברה מתחייבת לספק עבורך את ההלוואה הטובה ביותר והמתאימה ביותר לפרופיל הפיננסי שלך. טעות בבחירת מסלולי הלוואה,הריביות,ההצמדות והתנאים השונים,עלולים לעלות לך עשרות ומאות אלפי שקלים מיותרים בתשלומי המשכנתא, לכן הימנע מטעויות והעזר בייעוץ אישי,אובייקטיבי ומקצועי שיאפשר לך להיות רגוע כי ביצעת את העסקה הגדולה בחייך על הצד הטוב ביותר.

דוגמה לקבלת יעוץ למשכנתא חדשה:

אריאל .י’ ואשתו ניגשו לכל הבנקים למשכנתאות לקבל הצעה.

לאחר קבלת יעוץ והצעה ראשונית חזרו לכל הבנקים לסבב ב’

בכדי להתווכח על הריביות והגיעו לשיפור מקסימאלי.

לאחר קבלת יעוץ בפרימיום חלוקת סיכונים טובה יותר, סיפור ריביות ותנאים

וחיסכון של 111,801 ₪

דוגמה נוספת לקבלת יעוץ למשכנתא חדשה:

צדוק .ב' ואשתו ,תושבי ירושלים ניגשו לכל הבנקים לקבל הצעות לקבלת

משכנתא בגובה 750,000 ש"ח, לאחר שקיבלו הצעה ראשונית מכל בנק חזרו

לעשות סבב ב' להתמקח על הריבית ושיפרו את הריביות ואז הגיעו לקבלת

יעוץ. לאחר קבלת יעוץ - חלוקת סיכונים טובה יותר וחיסכון של 114,000 ₪.