משכנתא לכל מטרה

צריכים הלוואה עבור רכישת רכב,לימודים, שיפוצים, מימון חתונה ,בר מצווה,צרכים רפואיים, כיסוי מינוס בעו"ש והלוואות ויש לכם נכס קיים? עכשיו יש פתרון!!!

משכנתא לכל מטרה בשעבוד נכס קיים הינה אמצעי מימון הזול והנוח ביותר שתמצא!

משכנתא לכל מטרה ניתנת לכל לקוח אשר בבעלותו נכס למגורים הניתן לשעבוד,גם לקוחות שיש להם כבר משכנתא על הבית יכולים לקחת הלוואה זו אך צריך להקפיד שסך ההלוואות המשכנתא הקיימת וההלוואה שרוצים לקחת לא יעברו את סף ה 60%-50% מימון. (לפי הרפורמה החדשה) בהלוואה מסוג זה הריביות והתנאים שנקבל יהיו הרבה יותר זולים מאשר אם ניגש לקחת הלוואה מסחרית מהבנק בו מתנהל חשבון העו"ש שלנו.הסיבה לכך היא רמת הסיכון שהבנק לוקח ! במידה וישנו בית משועבד רמת הסיכון עבור הבנק היא נמוכה יותר ולכן יהיה מוכן לבוא לקראתנו בריבית ותנאים זולים יותר. כספי ההלוואה יתקבלו ישירות לחשבונכם האישי להבדיל ממשכנתא רגילה שכספי המשכנתא עוברים ישירות למוכרים.
משכנתא לכל מטרה ניתן לקבל בכל הבנקים למשכנתאות עפ"י מדיניות האשראי הנהוגה בבנק.רמת הסיכון שלוקח הבנק במשכנתא לכל מטרה גבוה ממשכנתא רגילה ולכן הבנקים לא נוטים לאשר בקלות הלוואות מסוג זה, במיוחד כאשר מדובר בסכומים גבוהים, לכן חשוב להתייעץ עם חברת ייעוץ מקצועית המתמחה בתחום זה ומכירה את כל הבנקים והנהלים הרלוונטיים ובכך לאשר את המשכנתא ולשפר את הריביות והתנאים המוצעים בה.

יתרונות במשכנתא לכל מטרה:

  1.  הריביות במשכנתא לכל מטרה הם הרבה יותר אטרקטיביים לעומת הריביות שנקבל בהלוואה מסחרית.

  2.    הבנק בדרך כלל לא דורש ערבים או ביטחון נוסף כיון שהנכס עצמו משמש כביטחון מספיק טוב.

 3. ההחזר החודשי נמוך יחסית כיון שניתן לפרוש את ההלוואה לתקופה ארוכה להבדיל מהלוואות מסחריות הניתנות לתקופה של 5 שנים בלבד מה שמגדיל את ההחזר החודשי בצורה ניכרת.

 

 משכנתא  לכל מטרה